הקלטות לאמנים

מג׳יק סטודיו- אולפן הקלטות והפקות וידאו במרכז הארץ

הקלטות סאונד ברמה הגבוה ביותר לאמנים

אנחנו נותנים שירות ומלווים אמנים מתחילים ואמנים מתקדמים בסטודיו שלנו.

נגנים

מיטב הנגנים והאמנים הטובים בתעשייה שלוקחים חלק מתרבות המוזיקה בישראל מוזמנים להקליט אצלנו באולפן במחיר מוזל ובאיכות הגבוה ביותר.

מחזות זמר

ניתן לקליט באולפן שלנו שירים להצגות, תיאטרון מוזיקלי ומחזמרים עם ציוד מקצועי ואנשי מקצוע עם שנות ניסיון בתחום המוזיקה.

יוצרים

יוצרים ומפיקים וותיקים ומתחילים שמעוניינים לצאת עם יצירת המופת החדשה שלהם לשוק הישראלי, קודם כל צריכים לעבור באולפן מקצועי להפקת הדיסק שלהם.

חזנים

חזנים שרוצים להקליט יצירות חזנות עם פלייבק מקורי ניתן לעשות זאת באולפן שלנו בצורה המקצועית ביותר, עם עורך הסאונד שלנו שגם עוסק בתחום זה כמעט 30 שנים ומכיר את עולם החזנות ואת הנוסח וויצירותיו.

להקות

מגוון הלהקות וההרכבים למינהם הכוללים גיטרה חשמלית, גיטרת בס, תופים, פסנתר ועוד יכולים להקליט בסטודיו שלנו באיכות גבוהה ובאווירה מקצועית.

מקהלות

הסטודיו שלנו מתאים להקלטת מקהלות מכל הסוגים בארץ, גם מקהלות מתחילות ומתקדמות יכולות להקליט באולפן שלנו עם ליווי עורך הסאונד המקצועי שעבד גם במקהלה כזמר ומכיר את התחום היטב.

זמרי פופ

אוהבי הפופ למינהם שרוצים להתקדם בתחום תרבות המוזיקה במדינת ישראל יכולים לבוא לאולפן שלנו לייעוץ וליווי להפקת סינגל מקורי ראשון.

זמרי אופרה

זמרי אופרה ואנשי תרבות המוזיקה בישראל מוזמנים להקליט סינגלים באולפן שלנו עם ליווי צמוד של עורך סאונד וזמר אופרה לשעבר עם שנים בתחום.

שירות הפקת פלייבק מקצועי

ניתן להזמין פלייבקים תזמורתיים ועיבודים מיוחדים המותאמים עבורכם באופן אישי. הפלייבקים האיכותיים שלנו מופקים על ידי מקצוענים, עם הסמפלים המתקדמים והיוקרתיים ביותר הנותנים תחושה של כלים סימפוניים אמיתיים ונשמעים כמו תזמורת סימפונית חייה, מלבד העיבוד כמובן ניתן גם להקליט תזמורת ונגנים בלייב.

ניתן לבצע את ההקלטה בכמה דרכים:

ליווי פסנטר או אורגן

פלייבק תזמורתי בעיבוד אוריגינלי אשר ייכתב במיוחד ללקוח

אפשרות לעיבוד בלעדי בהתאמה ללקוח

הצעה מיוחדת להפקת פלייבק ליצירות חזנות

ההקלטה מתבצעת בפורמט הנוח ביותר לחזן כאשר החזן שר בסגנון חופשי בליווי פסנתר. הקול מוקלט על נתיב נפרד
ופלייבק מותאם לשירה של החזן.

דוגמאות לפלייבקים מקוריים:

דברו איתנו

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם